niedziela, 15 września 2013

Rozdział 5

Dzień później ...
Miałam przeprosić Lou
Nikt nie powiedział mi po co ?
Leżałam tak na łóżku udawając , że śpię
-Lily wstawaj idziemy - krzyczała Cami
-Nie ja nigdzie nie idę
-Idziesz , idziesz wstawaj
-Nie !
-Tak !
Wstałam i powiedziałam
-Ale gdzie co ?
-Do kawiarni
-Z kim ?
-Z nami chyba nie ?
-A tam będą .....
-Tak , tak Chłopcy
-Ale ich 4 nie bez Louisa? 
-Z nim
-No to nie idę
-Idziesz nie dyskutuj - mówiła Cami - ubieraj się bo za godzinę idziemy .
30 min później
-Lily przebierz się - Mówiła Victoria
-Nie jest dobrze
Byłam jeszcze w piżamie
-Czyli nie idziesz ? - wtrąciła się Cami
-Nie , nie i jeszcze raz nie
-No pliskaa
-Nie
-Idziesz nie dyskutuj z nami bo idziesz musisz rozumiesz musisz
-Viki nie chcę
-Mówię coś
1 godzinę później
-No to my tu se gadamy a tu na was pora papuszki - powiedział Zayn
-Papuszki ? - Zapytał  się ze zdziwieniem Lou
-No papuszki - powiedziała Cami
-Eeeh... No dobra Przepraszam Louis - powiedziałam ze spuszczoną głową 
- To ja przepraszam . Sory wielkie - Przeprosił mnie Liam
-No i świetnie a ty nie odchodzisz ze zespołu ?
-Nie raczej nie
-Nie odchodzisz Nigdzie - Krzykną Liam 
Jakoś 2 tygodnie później
Znów Obudził mnie SMS
Był on od Lou
"No siema Wstawaj
Za godzinę w kawiarni
Mamy dla was niespodziankę"
'No dobra mów bo aż się boje tej niespodzianki " - Odpisałam mu
"Nie powiem "
Nic już mu nie odpisałam
A tak ogólnie narodziły się nowe związki
Cami + Harry
i Liam +Viki
Tylko ja i Lou , nic 
Ale i tak było dobrze
Weszłam do pokoju Cami
-Cami wstawaj Hazza wzywa
-Harry ? - odrazu się obudziła - Kiedy gdzie  i za ile ?
-W kawiarni dziś i za godzinę
Odrazu poleciała myć zęby
Weszłam do pokoju Victori
Viki Stała przed lustrem i czesała włosy
-O hej - przywitała się ze mną
- Hej . To ty już wiesz ?
-No tak Laś do mnie pisał 
-Aha a wiesz jaka to niespodzianka ?
-Nie a ty ?
-Ja też nie
Godzinę później
Byłyśmy już w kawiarni
-To o co chodzi ?
-Ooo.... - nie mógł się wysłowić Niall
-Chodzi oto że byście pojechały z nami na koncert do Paryża na  Tydzień - powiedział nam Lou
-No właśnie - dokończył Niall
-My ! ? - zdziwiłam się
-No wy - mówi Hazza
-A bilety ? - wtrąciła się Viki
-A po co wy nie będziecie widownią - odpowiedział jej Lou
-Jak to nie ?

-No nie śpiewacie z nami
-My ? ! - znów to powtórzyłam
-No wy a nie chcecie ?
-Ja tam pojadę i zaśpiewam - mówi Cami
-No ja też tylko co ? - zapytała się Victoria
Yyy.... No Summer Love i Live While We're Young
-Spoko jedziemy nie Cami - mówi Viki
-No jasne  a ty Lily ? - mówi Cami
-Nie wiem jakoś nie chcę - odpowiedziałam
Cała siódemka patrzyła się z przekonaniem , że się zgodzę
-Proszę !! - Prosiły mnie dziewczyny
-Eeeh... No dobra jadę ale nie śpiewam bo nie umiem
-Nauczysz się - powiedział Liam
-Taa no napewno - powiedziała Vannessa.

1 komentarz: