Biegałam sobie w parku słuchając Margaret J
Nagle widziałam jak jakiś chłopak siedzi na ławce i ciągle patrzy na ... zegarek i się denerwuje
Biegnę w jego stronę bo przypominała Louisa z 1D
Nagle byłam koło jego ławki i potknełam się o kamień
-Ałaaaa !!!! -Krzyknełam
Nagle wstał ten chłopak
Jak go zobaczyłam uświadomiłam sobie że to on to Lou
-Boli ? - zapytał się mnie Louis
-Taak i to bardzo
-To twoje słuchawki ?
-O niee , nie - Popłakałam się ;'c - Przepraszam muszę już uciekać
-Może ona o mnie nie wie ;c - szepnął sam do siebie
-Ale o czym nie wiem ? o tym że jesteś sławny ?
-No o to chodziło , umówimy się jeszcze ?
-My ?
-No ty i ja ;ddd
-No dobra ale nie wiem czy będę miała czas
-Ok . Daj swój numer telefonu
-Spoko 3489648231
-Ok . Jeszcze dziś zadzwone c;
-No dobra ja już uciekam Pa
-Pa - szepną Lou - A te słuchawki mogę ci odkupić
-Nie musisz c; - powiedziałam i pobiegłam
______________________
Kiedy wróciłam do domu całą opowieść powiedziałam Viktori
-To na prawdę był Louis ? - zapytała się ze zdziwieniem ;dd
-Taak tak to był on - odpowiedziałam
-I masz jego numer ? - zapytała się Viktoria jak wyciągała z szafki wode utlenioną i wacik
-Nie , ale zapytał się mnie czy się z nim umówię
-Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - Krzykneła Viktoria - To ty rozmiawiałaś z gwiazdą i on ma twój numer Jej Lily
- No co ?
I opatrzyła mi to kolano
___________________________________ Historia Louisa w Domu
Kiedy wszedłem do domu Niall , Harry i Zayn jak zwykle się wygłupiali
-Gdzie Liam ?
-Nie ma - odpowiedział mi Harry - chyba rozdaje autografy w parku
-Aha dobra poszukam go
Gdy znalazłem Liama ' w parku siedział na ławce tam gdzie ja i ta dziewczyna
Liam marudził że go ręka boli
-Siema - powiedziałam
-Siemaaa - powiedział mi Liam - coś się stało ?
-Taak stało się
-Co ?
-Bo dziś siedziałem se w parku i ... i opowiadałem mu tą Historie
-A wg. znasz jej imię ?
-Nie
-Nie to dzwoń do niej Już
Podeszłem pod altankę i nacisłem zieloną suchawkę
-Nie odbiera
-To spróbuj jeszcze raz
Spróbowałem jeszcze raz
Odebrała
-Halo
-Hej No to kiedy się umówimy ?
-Przepraszam my ?
-Dziś się wywróciłaś w parku
-Ahaaa Lily nie ma
-Lily ? - zdziwiłem się
-No taak Lily to ona była dziś w parku
-No więc ty to ...
-Ja to Viktoria - Odpowiedziała - Mieszkam z Lily przekazać jej coś ?
-Tak jak wróci niech do mnie zadzwoni
-Dobrze - powiedziała - Aaaj
-A co ja słyszę Hahahaha To Best Song Ever
-No tak a ty to Lou ?
-No jasne
-Kocham was
-Na prawdę a kogo najbardziej ?
-Liama
-Na serio on właśnie tu siedzi
-Naprawdę mogła bym z nim pogadać ?
-Taa jasne
Oddałem słuchawkę Liamowi
Pogadali i poszliśmy do domu
Nagle usłyszałem jak dzwoni mi telefon
To była Ta Lily
-Halo dzwoniłeś do mnie ?
-Tak to kiedy się umówimy ?
-Nie wiem
-Jutro ?
-Poczekaj ...
-Tak jutro może być
-A gdzie i o której godzinie ?
-Hę w parku na tej samej ławce i o 16;00 - Odpowiedziała - Pasuje ?
-Tak pasuje ;d I przyjdz z Viktorią
-Skąd ty ją ....
-Nie ważne przyjdź poprostu
-Dobrze Paa
-Paa
_________________________
;*

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz