Nie mam rodziców
Ostatnia pamiątka po nich to niebieskie słuchawki
I pierścionek mamy ;c
Mieszkam se z moim kochanym debilkieem
To Victoria
Jej rodzice się rozwiedli
Jej ojciec nie żyje
A mama pracuje w Azji jako ... Oj nie pamiętam
Ja i Viktoria mamy 19 lat
Mieszkamy se w Londynie
Ona Kocha 1D a ja
A ja nic żyje bez hobby i takich tam
I mam niebieskie oczy
Jestem brunetką
I To tyle c;
________________________________
To mój stary blog ale zapomniałam hasła

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz