Dojechaliśmy do szpitala
Ciągle myślałam czy coś się stało ? .
-Co ty taka sztywna ? - powiedział Louis ze spuszczoną głową
-A jaka mam być co ? -mówiłam-no jaka -dokończyłam
-Idziecie ? - wtrąciłą się Cami
-Tak
Weszłam na korytarzu czekał Niall , Zayn i zapłakany Harry
-Co jest , co się stało ? - zapytała smutna Vanessa
-Victoria ma operacje ręki , a Liam w śpiączce
-Dlaczego , i przez ile będzie spał ? -zapytałam ze zdziwiona
-Jakieś 2 tygodnie - powiedział zapłakany Harry
Nagle wyszedł z sali doktor i powiedział , że operacja się udała a Liam będzie leżał 3 tygodnie w śpiączce
Harry płakał dalej
Podeszłam do niego i powiedziałam
-Harry nie rycz
-Możecie już wchodzić - powiedział doktor wychodzący z sali Viki
Wpadłam tam jak głupia i powiedziałam
-O co chodzi czemu tu jesteś , czemu my tu jesteśmy
-Przepraszam was ale to nic z tego - odpowiedziała mi Victoria
-Nie rozumiem
-No bo przed tym wypadkiem miałam kłótnie z Liamem
-A o co chodziło ?
-Nie wiem powiedział , że nie będzie dla nas czasu no i .. trochę się zezłościłam
-Czyli to wszystko twoja wina tak , tak ? - wtrącił się Harry
-No nie wiem czy moja
-Wiesz co przez ciebie Liam może nie przeżyć .
-Jak to ?
-3 tygodnie śpiączki - odpowiedziałam
-I co porusza cię wina - mówił ciągle zapłakany Harry
-HARRY ! Cicho to nie jej wina
-Nie jej ? A kogo ?
-Nasz bo my ich wypuściliśmy na tą cholerną imprezę , rozumiesz ?
-Nie , ciągle nie
-To zrozum to wreszcie
Zapłakana jak zwykle wyszłam z sali
Za mną biegli Louis, Vanessa , Niall i Cami
-O co wam chodzi
-Wiem masz już tego dosyć ale proszę nie bądź taka nerwowa bo wiesz co się stanie - mówiła Cami
-Tak wiem bo ja zaraz tam wyląduje . - odpowiedziałam
-Nie rozumiem - wtrącił się Louis
-Po śmierci rodziców zaczełam się bardzo , ale to bardzo denerwować
-I zasłabła - dokończyła Vanessa
Dziewczyny , ja i Louis wyszliśmy ze szpitala
Miałam tego kompletnie dosyć
**Z PERSPEKTYWY CAMI
Tydzień później
Przyjechaliśmy z Lou
Przed szpitalem czekali na nas Victoria , Niall i Zayn
-A Harry ? - zdziwiłam się że go nie było
-Siedzi i czeka aż Liam się obudzi
-No - wymamrotałam Viki
-To dobrze , że Victoria jest zdrowa
-Tak bardzo - dodała Lily
_______________
Przepraszam że takie krótkie .

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz