sobota, 14 września 2013

Rozdział 4

 2 godzin później
Nie mogłam pogodzić się z tym co mi zrobili
Jak mogli ...
Pani Tomlinson
Nagle słyszę pukanie do drzwi
Zeszłam na dół ze łzami w oczach
Myślałam że to Harry albo Niall
Otwieram i Victoria
-Co się stało???- Zapytała Victoria
-Nic takiego ważnego - odpowiedziałam
-Napewno ? - Popatrzyła Victoria na mojego laptopa
-No tak wszystko w porządku
-Jednak nie - wzieła mi laptopa i zaczeła czytać -- o kurde - powiedziała
-Tak wiem
-Ale wpadłaś
-Jaaa ? !
-No a co o mnie piszą ?
-Nie o mnie .... Niestety
-No właśnie - odpowiedziała - nie przejmuj się tym
-Wiem
Tydzień później
Weszłyśmy do sklepu z Victorią
Jak to ona poleciała odrazu czytać gazety
-Lily , Lily - przybiegła do mnie
-Co o co chodzi ?
-Zobacz - pokazała mi gazetę " GLAMOUR"
Na okładce był Lou
" Louis z 1D kończy z zespołem przez dziewczynę " 
No świetnie pomyślałam
Nie dość że go niby zostawiam to jeszcze jestem do tego jego dziewczyną a jeszcze on zostawia zespół
Nie wierzyłam w to
-Liam , Liam ? Naprawdę on - powiedziałam do Victori
-Ehee.... hahaha i to jeszcze twoja wina
-No taa bardzo śmieszne wiesz
-No przepraszam - odpowiedziała
-Dobra zróbmy te zakupy
Kiedy wychodziłyśmy spotkałyśmy Harrego i Niall ' a
-No witam , witam - powiedział Niall
-Niall przestań to nie jej wina - wtrącił się mu Harry
-Nie , a kogo co ?
-No dobra o co wam chodzi -wtrąciłą się Victoria
-Wiecie - mówi Harry
-No tak wiemy - powiedziałam - ale to napewno moja wina ?
-Tak twoja - Mówi Niall
-Niall........ !!!!!!!!!!!! -Krzykną Loczek
-Eh... ale napewno , napewno
-Tak napewno , napewno . Sam Louis
Zaczełam w to wierzyć
-No co tak patrzysz ?-mówi Victoria
-Nie nic tak się zastanawiam
-Wsiadajcie - mówi Harry - Niall szybko rusz się
-Idę czekacie - odpowiedział Blondynek
20 minut później
Jechaliśmy sobie do domu żeby odłożyć zakupy
Razem z Victorią czytaliśmy ten głupi artykuł
-I co teraz już wiesz ? - Zaglądał do nas Niall
-Że co mam wiedzieć ?
-No to co zrobiłaś
-Wiem a teraz daj mi spokój Blondi
-Blondi hahahah - zaśmiał się Loczek
-No ta fajnie wysiadać czekamy - mówił Niall
Pod domem stały dwie wysokie blondynki
Znaczy mojego wzrostu
To była Cami i Vannesa
-Cami wróciłaś - krzykłam
Taakkkk !!! to znowu Jaaaaa Jeej
-Jak się cieszę -mówi Victoria
Cami to była nasza przyjaciółka
Niestety 3 lata temu musiała wyjechać do Ameryki
Przytuliłyśmy się taak mocno że Cami upadł iPhone
Poleciał na szybkę
A etui jego była z naszym panem Loczkiem
-Uuu.... Zakochana ?
-Tak i to bardzo - odpowiedziała
-Hahaha wejdź - zaśmiałam się razem z Victorią
-A wicie co zabiła bym tą która zostawiła Loisa jak ona tak mogła ! ? 
-Pakuj się i leć gdzieś daleko - szepła mi Victoria
-Ale tak czy innaczej zazdroszczę tej która jest z Liamem
-Widzisz , widzisz zazdrości ci - szepłam do Victori
-Ej wy coś knujecie prawda ? - mówi Cami
-Mówić jej ? - pyta się Victoria
-Nie załatwię to
Zeszłam do chłopaków
-Idziemy
-Gdzie ? - zapytał się mnie Niall
-No właśnie gdzie - wtrącił się Harry
-Macie fankę
-Która to ta blondi która na was czekała ?
-Tak
-A jej mężem jest - pyta się Harry
-Ty
-Ja ? . O fajnie
Weszłam z chłopakami do domu
-Uwaga , uwaga Cami przygotuj się mam dla ciebie niespodziankę
-O co chodzi
-Niall chodź
-Idę już , idę
-No nie wierzę to Niall Horan
-Hahahaha to ja Blondi - odpowiedział Cami
-No fajnie - mówię -Harry idziesz?
-Harry , ? Ten Harry ?
-No
-No jestem o co chodzi ?
Cami nawet się nie cieszyła
-A gdzie reszta ? -dziwiła się Cami
-W domu dzwonić po nich
-No jasne a nie ?
-Spoko
2 godziny później siedzieliśmy razem w siódemkę w kawiarni
Wszyscy chceli że bym pogodziła się z Lou
Ale po co to mnie ciągle nęciło
-No dobra ja was troszkę nie rozumiem po co to ?
-Zobaczysz - mówi Zayn.



1 komentarz:

  1. Awww . <3
    Suuper ;*
    Mi się podoba czekam na następny rozdział! :)

    OdpowiedzUsuń