wtorek, 1 października 2013

Rozdział 8 cz. 2

3 godziny później
Siedziałam na kanapie i czytałam jakąś nudną książkę kiedy nagle uszłyszałam mój telefon
Okazało się że to był SmS
Był od Harry ' ego
"Ubieraj się w jakąś ładną sukienkę , za 20 min przyjadę po ciebie . ;) "
Ubrałam się w sukienkę w kwiatki
Posiedziałam jeszcze trochę i nagle usłyszałam jak ktoś puka do dzwi 
To był Harry 
Otworzyłam dzwi i powiedziałam 
-Muszę ? 
-Tak , raczej musisz - odpowiedział mi Harry 
-Dlaczego , nie mogę być sama w 20 urodziny 
-Właśnie dlatego nie możesz być sama 
-No dobra , idziemy 
Nie rozmawiałam z Harrym całą drogę 
Dojechaliśmy na miejsce Harry otworzył dzwi 
-Wejdź 
-Lily ,Lily - przytuliła mnie Victoria 
3 godziny później 
Był tort , były prezenty 
Łuu od chłopaków dostałam nowego laptopa 
Wspaniały 
Od dziewczyn przezenty też były wspaniałe 
Nagle powiedział Liam
-To kto jedzie z dziewczynami 
-Ale po co ? - zapytałam 
-Wprowadzasz się do nas - odpowiedział mi Lou 
-Ja , nie chcę 
-Musisz - powiedziała Cami uśmiechając się szeroko 
-Hę ... no dobra , jak chcecie 
Mój pokój był cudowny 
Dzień później 
Dziś poniedziałek czas do szkoły 
Razem z dziewczynami studiowałyśmy medycynę 
-Wstawać - próbowałam obudzić Vanesse bo tylko ona nie chciała wstawać
-Muszę ? 
-Tak , no znaczy niestety 
-Eh... 
Zjadłyśmy śniadanie i wyszłyśmy 
Kilka godzin później 
Lekcje jak lekcje , ale w klasie mam mojego byłego 
Byliśmy parą jak mieliśmy po 16 lat 
Pewnej lekcji zapytał się mnie czy możemy jeszcze razem być
Zdziwiłam się i odpowiedziałam 
-Nie , już nie 
Na przerwie powiedział 
-Czemu nie ? 
-Mam już chłopaka 
-Znam go ? 
-Tak , Louis Tomlinson 
Dziewczyny zdziwione zapytały po chwili 
-Na prawdę 
-Nie no co ty , żartujesz ? - powiedziałam w kierunku Viki 
-No a dla czego nie ? 
-Nie , jakoś nie chcę . 
_______________________________ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz