piątek, 4 października 2013

Rozdział 10

Dlaa Wikaa Tomlinson
W poniedziałek wracam mycho , wiem że tęskniłaś .
__________________________________________________
Wtedy do pokoju weszła Vanessa
-Przepraszam Lily , nie chciałam
-No dobra ale masz to odwołać
-Tak , postaram się
Przytuliłam ją mocno
Zeszłam na dół , na obiad
Po obiedzie Lou zapytał mnie
-Skoczymy gdzieś  żeby ci poprawć humor ?
-No , ale gdzie ?
-Tam gdzie mamy próbę , jak to się nazywało
-Ta wiem gdzie
Szybko zjadłam obiad i wyszliśmy
5 godzin później ;
Wróciliśmy do domu
Nadal jesteśmy przyjaciółmi
Weszłam do domu i wtedy zobaczyłam Harr ' ego i Cami , kłócili się
Na kanapie siedzieli Liam i Zayn
-O co im chodzi ?
-Okazało się , ze niby Harry zdradza Cami - mówił Zayn
-Jak Hazza Cami ?
-Tak bo widział jakieś zdjęcia , ale na nich była Gemma i Harry
-I Cami jej nie poznała
-No widocznie tak
Wtedy zobaczyłam jak zapłakana Cami poszła do swojego pokoju
Weszłam na górę Cami siedziała na łóżku zapłakana
-O co chodzi ?
-Harry mnie zdradza
-Jak on ci nie zdradza
-Nie - pokazał mi zdjęcia
-To jest Gemma , nie widzisz ?
-Yyy ..co jak to?
-No zobacz i to jeszcze stare zdjęcie
Uśmiechnięta Cami zeszła na dół
-Harry , Harry przepraszam - zaczeła Cami
-Nie no nic nie szkodzi , tylko nie potrzebnie płakałaś
-Jak zwykle szczęśliwe zakończenia - powiedziałam - a gdzie Viki , Vanessa i Niall ?
-Na zakupach
-Aha
Weszłam do swojego pokoju i zaczełam czytać książkę
20 min później
Wrócili
Harry kazał zejść mi na dół w sprawie tego koncertu w Paryżu
-To kiedy jedziemy ?
-Mi obojętnie - powiedziałam
-No , mi też - powiedziała Cami
-Hę to może za 2 tygodnie
-Tak , wtedy mam wolne - mówiła Viki
-Wspaniale - powiedział Lou
____________________________________
Krótkie .



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz